TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

33,029
35,952

BenQ MH733 4000 Ans 1920x1080 2xHDMI VGA RJ45 USB Okuyucu 3D DLP Ops.Wi-Fi Projektör

Görsel 1
Görsel 2
PlatinPuan : 27.707.539
Fiyat:
34.999,00 TL
Sınırlı Sayıda

BenQ MH733 4000 Ans 1920x1080 2xHDMI VGA RJ45 USB Okuyucu 3D DLP Ops.Wi-Fi Projektör

4000lm Full HD Ağ İş Yeri Projektörü | MH733 prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
  • 4000 ANSI Lümen Yüksek Parlaklık
  • Full HD 1080p Çözünürlük
  • Bilgisayarsız Sunumlar için USB Okuyucu ve Ağ Sunumları
Genel Bakış
Mükemmel Görüntü Kalitesi
Parlak Orta Ölçekli Konferans Salonlarında Canlı Netlik
4.000 lümen yüksek parlaklık, 40?a varan kişiyi ağırlayabilen daha büyük, parlak aydınlatmalı toplantı salonlarında tartışmaları, işbirliğini ve not almayı kolaylaştırmak için konforlu ışıklar açık sunumlara olanak tanır. Yüksek parlaklık, en uzakta oturan katılımcıların bile slaytları net olarak görmesini sağlar ve resimler ve videolar için canlı renkler yanında net metinler ve ince detaylar ile görüntü kalitesini artırır.
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
BenQ İş Yeri Projektörü MH773
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu Konvansiyonel Projektör
Net Metin için Yüksek Kontrast
Endüstri lideri kontrast ve piksel doldurma faktörü ile BenQ projektörleri en gerçekçi siyahlar ve her karakter, grafik ve tablo için net bir çözünürlük ile benzersiz okunabilirlik üretir. Yüksek doldurma faktörü, siyah ve beyaz veya renkli görüntüler için netliği artırır ve sunum yapanların ve izleyicilerin içeriğe odaklanabilmeleri için göz yorgunluğunu azaltır.
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
Genişletilmiş Görüntüleme için Net Full HD 1080p
Full HD 1080p çözünürlük, profesyonel sunumlar için gelişmiş verimlilik sunar. İki megapiksel yüksek çözünürlük, genişletilmiş içerik için ultra keskin okunabilirlik, gelişmiş resim ayrıntıları ve ek sunum alanı sunar.
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
Full HD 1080p Görüntü
Hassas Görüntü Çözünürlüğü
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu Full HD Olmayan Görüntü
Düşük Görüntü Çözünürlüğü
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu Bilgisayarsız Sunumlar için USB Okuyucu

JPEG, PDF, Microsoft Word, Excel ve PowerPoint dosyaları dahil geniş yelpazedeki dosyaları destekleyen MH733'ün USB Tip-A bağlantı noktası, sunum yapanların bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duymadan görüntüleri veya belgeleri doğrudan kolayca yansıtmasını sağlar.
QCast Uygulaması ile Ağ Sunumu

MH733, PC veya akıllı cihazlardan sunum yapmak için QCast Uygulaması ile eşleştirilebilir. QCast Uygulaması kullanıcıların bilgisayarlarından veya akıllı cihazlarınızdan fotoğraf, PowerPoint, Word, Excel ve PDF dosyalarını da içeren geniş bir dosya yelpazesini doğrudan büyük ekrana yansıtmasına yardımcı olur. QCast Uygulaması Toplantılarda verimliliğinizi ve rahatlığınızı arttırmak için diğer yararlı işlevlerle birlikte gelir.
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu *M73 serisi projektörler için, QCast yazılımının, opsiyonel bir aksesuar olan kablosuz program kilidi WDRT8192 ile eşleştirilmesi gerekir. iOS veya Android için Qcast Uygulamasını indirmek için tarayın
Opsiyonel WDRT8192 ile Kolay Kablosuz Sunumlar
WiFi?ye hazır donanımlı olan MH733, projektörün arkasında bulunan ?KABLOSUZ PROGRAM KİLİDİ? adı verilen özel bir bağlantı noktasına bir USB kablosuz program kilidi ile bağlayarak* PC'den veya mobil cihazlardan QCast Uygulaması aracılığıyla kolay kablosuz projeksiyon sağlar.
*USB kablosuz program kilidi WDRT8192 opsiyonel bir aksesuardır. prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
Bölünmüş Ekran ve Etkili Toplantı Kontrolü

MH733, QCast Uygulaması üzerinden dört taneye kadar farklı PC veya akıllı cihazdan projeksiyon yapılmasına izin vererek, daha fazla fikrin etkili bir şekilde paylaşılmasını sağlar. QCast Uygulaması, pürüzsüz ve etkili toplantılar düzenlemek amacıyla toplantı sahiplerinin diğer sunumcuların kablosuz sunum erişimini kontrol etmelerini ve ekran konumlarını belirlemelerini sağlayan son derece kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu QCast Uygulaması üzerinden Canlı İnternet Bağlantısı

Kablosuz sunumlar sırasında Web'e kolayca erişemeyen geleneksel ağ projektörlerinden farklı olarak QCast Uygulaması, harici internet yapılandırması yoluyla MH733 kullanıcılarına esnek internet bağlantısı sunar. Sunucular bilgi aramak ve paylaşmak için gerektiğinde internette gezinebilirler.

PC'lerden veya Mobil Cihazlardan Kablosuz Sunum

Kullanıcılara çoklu kablosuz projeksiyon seçenekleri sunan QCast Uygulaması, PC içeriğini yansıtabilir veya bilgi paylaşmak için ekranı genişletebilir. MH733, akıllı cihazların PowerPoint, Word, Excel ve PDF dosyalarını da içeren statik fotoğrafları veya belgeleri kablosuz olarak görüntülemesini sağlar. Android 5.0 cihazlar ve üzeri için, kullanıcılar akıllı cihazların içeriklerini büyük ekrana yansıtabilir.
Kullanışlı Uzaktan Kumanda İşlevi

QCast Uygulaması, ayrıca, tavana monte edildiğinde veya uzaktan kumanda olmadığında projektörü kontrol etmek için okunması kolay düğmelerle elverişli uzaktan kumanda işlevselliği sunar.
Eşsiz Görüntü Performansı
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu Herhangi bir Açı Hizalama için 2D Yastık Düzeltme

Projektör eğildiğinde veya merkezden uzağa yerleştirildiğinde yamukluk etkisini düzeltmek için yansıtılan görüntüyü dikey ve yatay olarak ayarlayan 2D Yastık Düzeltme işlevi, herhangi bir yansıtma açısını veya konumunu dengeler. Projektör, sunum özgürlüğünü ve optimal görüntüleme deneyimlerini geliştirmek için U şeklinde bir masada zorluk olmadan herhangi bir yere yerleştirilebilir.
Herhangi Bir Yüzeyi Optimize Etmek için Köşe Yerleşimi

Mükemmel görüntü hizalama için esnek ve elverişli bir yol olan Köşe Yerleşimi, görüntünün dört köşesinin her birini bağımsız olarak ayarlar. Köşe Yerleşimi, dengesiz yüzeylerde yansıtılırken veya belirli bir çerçeveye kısıtlandığında, herhangi bir kurulumda profesyonel sonuçlar için görüntü boyutlarını düzeltir.
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
Kapsamlı Yerel Ağ Kontrol Uyumluluğu
BenQ iş yeri projektörleri, yerel ağlara entegrasyon kolaylığı sağlayarak LAN aracılığı ile ağ kontrolü için Crestron, AMX, PJ-link ve Extron Control IP Link* dahil önde gelen projektör kontrol sistemleri ile yaygın olarak uyumludur. Ayrıca, yerel ağın bulunmadığı durumlarda 15 metreye kadar güvenilir uzun mesafeli kurulum için RS-232?yi destekler.
* Extron tarafından geliştirilen IP Link sürücü, MediaLink denetleyicisi, IP Link Ethernet kontrol arayüzü veya diğer IP Link etkin cihaz kurulduğu zaman yerel ağ üzerinden cihaz izleme, kontrol ve destek sağlar. prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
Çoklu Projektör Kontrolü için BenQ MDA
BenQ Çoklu Ekran Yöneticisi (MDA) yazılımı, kamu alanları için otomatik açılış ve kapanış prosedürleri, uzaktan kumandalı güç açma ve kapama ve kurumlar ve şirketler için zamanlama gibi güçlü merkezi çoklu projektör yönetimi sağlar.
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
İnternet Tarayıcısı üzerinden 1?e 1 Doğrudan Projektör Kontrolü
MH733, zaman ve emek tasarrufu garantisi sağlayarak, BT yöneticilerinin, toplantı salonunu fiziksel olarak ziyaret etmeden bir web tarayıcısı aracılığıyla belirli bir projektörü uzaktan kolayca kontrol etmelerini sağlayan herhangi bir kolay ayar ile birlikte gelir.
Güç Tasarrufu, Çevre Dostu Optimizasyon
BenQ Eco Çevrim Sistemi, elektrik israfını ortadan kaldırır, toplantılardan önce ve sonra açma süresini azaltır ve bakım maliyetini en aza indirerek toplam mülkiyet maliyetini azaltır.
Eco Çevrim Sistemi

A. SmartEco? Modu: SmartEco? Modu, optimum renk ve kontrast performansı için gereken parlaklığı belirlemek için giriş içeriğini analiz eder ve ödün vermeden en iyi görüntü kalitesini sunarken lamba gücünden de %70'e varan tasarruf sağlar.

B. Eco Boşluk Modu: Eco Boşluk Modu, dikkat dağınıklıklarını ortadan kaldırmak ve enerji tasarrufu sağlamak için projektör kaynak içeriği algılamadığında 3 dakika hareketsizlik sonrasında otomatik olarak etkinleşir.

C. Otomatik Kapanma: BenQ iş projektörleri, enerji israfını ve öğretmenlerin ekipmanı açık unutma endişelerini ortadan kaldırmak için 20 dakika hareketsizlikten sonra kapanır.

Bekleme Modunda 0,5W

BenQ iş yeri projektörleri etkin değilken güç tüketimini minimum 0,5W bekleme gücünde tutarak projektör bağlıyken kullanılmadığında enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarır.
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu LampSave Modu

Daha az lamba değişimi ve bakım, daha düşük mülkiyet maliyeti demektir. LampSave Modu, projektör lambasının ömrünü normal moda göre %50'ye varan oranda artırmak için lamba gücünü dinamik olarak ayarlar.
Teknik Özellikler
Ekran
Projeksiyon Sistemi DLP
Doğal Çözünürlük 1080p(1920x 1080)
Çözünürlük Desteği VGA (640 x 480) - WUXGA_RB (1920 x 1200)
Parlaklık (ANSI lümen) 4000
Kontrast Oranı (FOFO) 16,000:1
Ekran Rengi 30 Bit (1,07 milyar renk)
Doğal En Boy Oranı Doğal 16:9 (5 en boy oranı seçilebilir)
Işık Kaynağı Lamba
Işık Kaynağı Watt Miktarı 240W
Işık Kaynağı ömrü* Normal 4000 saat
Eko 8000 saat
SmartEco 8000 saat
Lampsave 15000 saat
Optik
Yansıtma Mesafesi Oranı 1.15-1.5
Yakınlaştırma Oranı 1.3:1
Lens F = 2,59 ~ 2,87, f = 16,88 ~ 21,88
Yastık Düzeltme Ayarı Dikey +/- 40 derece
Projeksiyon Ofseti** 105%±2.5% (Full-Height)
Net Görüntü Boyutu (Diyagonal) 60"~180"
Görüntü Boyutu 30"~300"
Yatay Frekans 15K~102KHz
Dikey Tarama Hızı 23~120KHz
Ses
Hoparlör 10W x1
Arayüz
PC (D-sub) x 1
Monitör çıkışı (D-sub 15pin) x 1
HDMI x 2 (one shared w/ MHL)
USB Tip A x 2 (Kablosuz dongle için bir, USB okuyucu için bir, Güç kaynağı, 5V, 1A)
USB Tip Mini B x 1 (İndirme & Sayfa yukarı/aşağı)
Ses girişi (3,5 mm Mini Giriş) x 1
Ses çıkışı (3,5 mm Mini Giriş) x 1
Yerel Ağ (RJ45) x 1
RS232 (DB-9pin) x 1
IR Alıcısı x 2 (Ön/Üst)
Güvenlik Barı x 1
Uyumluluk
HDTV Uyumluluğu 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
Video Uyumluluğu NTSC, PAL, SECAM
Ortam
Güç Kaynağı AC 100 to 240 V, 50/60 Hz
Tipik Güç Tüketimi 320W (Normal)
Bekleme Halinde Güç Tüketimi <0,5W
Ağ Bekleme Güç Tüketimi <2W
Akustik Gürültü (Tip./Eco.) 33/29 dBA (Normal/Ekonomik mod)
Çalışma Sıcaklığı 0~40?
Boyut ve Ağırlık
Boyutlar (G x Y x D) (mm) 296 x 120 x 221
Net Ağırlık (Kg/ lbs) 2.5 kg
Aksesuarlar (Standart)
Kutu Kahverengi karton
Pil/ ile Uzaktan Kumanda x 1(RCX013)
Güç Kablosu (bölgeye göre) x 1 (1,8m)
Kullanıcı El Kitabı CD?si x 1
Hızlı Başlangıç Kılavuzu x 1
Garanti Kartı (bölgeye göre) x 1
VGA (D-sub 15pin) Kablo x 1 (1,5m)
Lens kapağı x 1
Aksesuarlar (Opsiyonel)
Yedek Lamba Takımı Evet
Evrensel Tavan Montajı Evet
3D Gözlük Evet
Kablosuz USB Program kilidi Evet (WDRT8192 Dongle)
Diğer Özellikler
Stok KoduCP000BEN01
MarkaBenQ
Stok DurumuVar
4718755069734

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.