TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

32,532
34,819

Braun Seri 7 N1200s Kablosuz Tıraş Makinası - AutoSence - 360° Flex - EasyClick Islak & Kuru

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Braun Seri 7 N1200s Kablosuz Tıraş Makinası - AutoSence - 360° Flex - EasyClick Islak & Kuru

prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
 
 
 

Braun Seri 7 N1200S Kablosuz Tıraş Makinası - AutoSence - 360° Flex - EasyClick Islak & Kuru tıraş makinesi istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardımcı olur. Tıraş makinesi ile hızlı ve kolay bir şekilde traş olabilirsiniz. Braun tıraş makinesi yüksek kaliteli materyalleri, her bölge için kullanılabilen farklı başlıkları ve keskin bıçak sistemleri sayesinde size traş esnasında yardımcı olur. Braun 7 serisi N1200S model tıraş makinesi kablosuz olması nedeni ile de sizlere avantaj sağlar. Braun seri 7 N1200S kablosuz tıraş makinesi zorlu bölgelerde bile minimum tahriş ve maksimum pürüzsüzlük sağlaması ile sizlere fayda sağlar.

Braun Seri 7 N1200S Kablosuz Tıraş Makinası Avantajları

Braun Seri 7 N1200S Kablosuz Tıraş Makinesi - AutoSence - 360° Flex EasyClick Islak & Kuru satın alan kullanıcılar ürünün sağladığı avantajları yorumlarda dile getirir. Braun seri 7 N1200S model tıraş makinesi zorlu bölgelerde dahi iyi ve pürüzsüz bir tıraş keyfi sunar. Braun kablosuz tıraş makinesi 360 derece dönebilen esnek ve oynar bir başlığa sahip olmasıyla sizlere avantaj sağlar. Ürün, cildinize maksimum temasla traş uygular. Bu durum istenmeyen tüyleri, köke yakın bir biçimde kesme işlemi yapmasına fayda sağlar. Auto-sense teknolojisi sayesinde kıl yoğunluğu algılar ve gücünü buna göre ayarlar. Uzun süre tıraş edilmeyen bölgelerdeki kıllarda bile zahmetsiz bir tıraş deneyimi sunması faydaları arasındadır. Li-İyon pil teknolojisi sayesinde 3 haftaya kadar kullanım avantajı sunar. 5 dakika içerisinde şarj olur. Hassas düzeltici ataşmanı, favori ve bıyık gibi hassas bölgelerde kullanabilirsiniz. Bu ürün size hem kullanım esnasında hem de sonrasında avantaj sağlar.

Braun Kablosuz Tıraş Makinası Ürün Özellikleri

Cihazda 360 derece esnek ve oynar başlık bulunur. Braun tıraş makinesinin önemli özelliklerinden biri Auto-sense teknolojisinin var olmasıdır. Braun tıraş makineinde hassas bölge ataşmanı mevcuttur. Makinenin bir tam şarj dolumu için 5 dakika yeterlidir. Üründe su geçirmez özellik vardır. Bu da ıslak ya da kuru kullanmanıza imkan tanır. Kablosuz traş makinesi, su, köpük ve jel ile kullanıma uygundur. Ergonomik sapı sayesinde kullanım kolaydır. Ürün kablosuz oluşu sizlere hareket özgürlüğü avantajı sağlar. LED ekranı sayesinde ürünün işlemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürün içerisinde yer alan seyahat çantası ile ürünü yanınızda taşıyabilir ve farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Ürünü satın almadan önce Braun Seri 7 N1200S Kablosuz Tıraş Makinesi - AutoSence - 360° Flex EasyClick Islak & Kuru yorumları ile ürünü kullanan kişilerin deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Braun Seri 7 N1200S Kablosuz Tıraş Makinası Fiyatı

Braun Seri 7 N1200S Kablosuz Tıraş Makinesi - AutoSence - 360° Flex EasyClick Islak & Kuru fiyatı ürünün sahip olduğu özelliklere ve avantajlara göre belirlenir. Ürünün kalitesi ve sahip olduğu özellikler ürünün fiyatını belirler. İstenmeyen tüylerden acısız, zahmetsiz ve konforlu bir şekilde kurtulma imkanı sunan ürün, fiyatı ile de beğeni alır. İşlevsel özelliklere sahip Braun Seri 7 N1200S Kablosuz Tıraş Makinesi - AutoSence - 360° Flex EasyClick Islak & Kuru satın almak ve incelemek için ürüne Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz.

Braun Kablosuz Tıraş Makinası Oynar Başlı Mıdır?

Üründe 36 derece dönebilen oynar başlık bulunur. Bu da traş esnasında size rahat hareket imkanı sağlar.

Auto-Sense Özelliği Nedir?

Auto-Sense, işlem uygulanan bölgedeki kıl yoğunluğunu algılar ve ona göre işlem uygular.

Braun Seri 7 N1200S Kablosuz Tıraş Makinası Kaç Dakika Çalışır?

Ürünün kablosuz çalışma süresi 50 dakikadır. Size rahat traş imkanı sunan ürün, uzun pil ömrü ile de avantaj sağlar.

Diğer Özellikler
Stok KoduEA000BRA15
MarkaBraun
Stok DurumuProje Ürünü. Fiyat ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.
4210201290193

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.