TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

33,029
35,952

FurReal Süslü Midillim Tarçın 80+ Ses ve Tepkiye Sahip 35cm Midilli Oyuncak F4395

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
SÜSLÜ MİDİLLİM TARÇIN

Tüm hayvan dostlarının ve midilli severlerin dikkatine... Süslü Midillim Tarçın'a merhaba deyin! 80'den fazla ses ve tepkiye sahip 35 cm boyundaki bu güzellik, hem tatlı dilli hem de kendini çok güzel ifade ediyor. Gözlerini kırpıyor, kulaklarını, başını ve boynunu oynatıyor; beslendiğinde veya sırtı, başı ya da burnu okşandığında size karşılık veriyor. Sevgi dolu sesler ve öpücük sesi çıkarıyor, hatta yanakları bile kızarıyor. Parlak renkli 4 nal, çiçekten taç ve dizgini için 20 saç süsleme çiçeği içeren 26 stil aksesuarına sahip bu güzel ve poz verdirilebilir midillinin tüylerini taramak ve stilini değiştirmek çok eğlenceli. Ayrıca, hem atıştırmalık hem de fırça olabilen bir elma aksesuarı da var. 4 yaş ve üzeri çocukların bu midillinin gece modunu da çok seveceklerine eminiz. Uyku arkadaşı modundayken oturma pozisyonuna getirdiğinizde bir şarkı çalmaya başlıyor. Günü sonlandırmanın bundan harika bir yolu olamaz!

İçindekiler: oyuncak hayvan ve 26 süsleme aksesuarı.

80+ SES VE TEPKİYE SAHİP SEVİMLİ MİDİLLİ: furReal Süslü Midillim Tarçın kendini ifade etme konusunda çok başarılı. Gözlerini kırpıyor, kulaklarını, başını ve kafasını oynatıyor. Hatta şirin midilli sesleri de çıkarıyor.

SEVGİ DOLU KARŞILIKLAR VERİYOR: Burnunu ve yanaklarını okşadığınızda hafif bir ses çıkarıp başını oynatarak ve yanakları kızararak size karşılık veriyor. Gözlerini kapatıyor, öpücük sesleri ve her biri sevgi dolu başka sesler çıkarıyor.

STİLİNİ DEĞİŞTİRMEK ÇOK EĞLENCELİ! Çocuklar, 26 farklı süsleme aksesuarını kullanarak küçük güzel midillilerini parlak renkli nallar, renkli çiçekler ve çiçekten taç ile süslemeye bayılacak.

ONU SEVİN VE İLGİ GÖSTERİN: İkisi bir arada elma aksesuarıyla hem midillinizi besleyin, hem de onun tüylerini tarayın. Gece modundayken onu rahat bir oturma pozuna getirdiğinizde sizin için şarkı söylüyor.

35 CM BOYUNDAKİ SEVİMLİ MİDİLLİ BİR O KADAR DA ZARİF: Hayvanları seven 4 yaş ve üzeri çocuklar (ve midilli severler) için harika bir hediye.

? 4 yaş ve üzeri içindir.
? 4 adet 1,5v AA alkalin kalem pille çalışır. Piller kutuya dahil değildir.

? UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.
? Midillinin üzerine binmeyin.

Diğer Özellikler
Stok KoduOYC000FUR05
MarkaFurReal
Stok DurumuProje Ürünü. Fiyat ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.
5010994115890

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.