TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

32,578
34,765

Leitz TruSens Z-2000 SensorPod Hava Performansı Monitörlü Hava Temizleyici -Orta Büyüklükte Ortamlar İçin

prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu


Sigara başta olmak üzere kokuları, VOC gazları, evil hayvan tüylerini, toz akarlarını ve polenleri, astım ve nezleye sebep olan alerjenleri, mikro organizmaları, mikrop, bakteri ve virüsleri yok etmeye yardımcı olmak üzere tasarlandı.Yeniden tasarlanan Hava Temizleyici ile daha temiz hava soluyun.
Uzaktan algılama teknolojisi ve çift hava akımı ile farkı tecrübe edin.
360 derece filtreleme sistemi, alerjenler, VOC gazları ve mikroskopik parçacıklar gibi partikülleri yakalar. UV (UltraViolet) sterilizasyon, filtrenin üzerinde birikebilecek mikropları ve virüsleri yok eder ve canlı mikropların yeniden dolaşımını engeller. Leitz TruSens Z-2000, ortamda değişen hava kalitesi koşullarına otomatik olarak uyum sağlayarak hava kirini toplar ve başta sigara olmak üzere kokuları nötralize eder. Sadece hava temizleyicinin yanında değil, her yerde temiz havadan yararlanın. Odanın karşısına yerleştirilen SensorPod (15 metre uzaklığa kadar yerleştirilebilir ve odadaki havanın kalitesini ölçer), havadaki kirlilik durumunu ölçer ve sonuçları makineye iletir.
SensorPod ? hava kalitesi ölçüm sonuçları, ışıklandırılmış ekranda görüntülenir. Böylece havanızın, iyi, orta veya zayıf ayrımlarına göre, kalitesi hakkında bilgi edinir ve hava temizleyicinizin buna göre yanıt verdiğinden emin olursunuz.

Genel Özellikleri;
. Avrupa Alerji Araştırma Vakfı (ECARF) tarafından onaylanmıştır.
. 360 derece filtre, kirleri ve VOC gazlarını / kokularını her yönden yakalar. UV ışığı filtrede sıkışabilecek mikropları ve bakterileri öldürür.
. 199m3 / h (Polen), 190m3 / h (Toz) ve 161m3 / h (Duman) Temiz Hava Dağıtım Hızı (CADR) değerleriyle 35m2'ye kadar olan odalar için idealdir.
. Red Dot Award 2019 Winner
. En çok zaman geçirilen ortamda daha temiz hava. Hava temizleme makinesinden uzağa yerleştirilen SensorPod, alanınız boyunca temiz hava dağıtımını optimize etmek için odadaki hava kalitesini izler.
. SensorPod hava kalitesi okumalarına yanıt olarak fan hızını otomatik olarak ayarlar.
. Leitz TruSens sizi bilgilendirir. Renk kodlu ışıklı halka ve sayısal değer iyi, orta veya kötü hava kalitesini bildirir.
. PureDirect teknolojisi, havayı daha rahat dağıtmak için iki hava akışı akışı kullanır ve arıtılmış hava daha etkili bir şekilde verir
. Şık dokunmatik düğmeli kontroller ve entegre tutamağa sahip çağdaş tasarım, ortamınıza sorunsuz bir şekilde uyum sağlar.
. 230,00x560,00x230,00 mm

Teknik Özellikleri;
Işık Azaltma Modu: Var
Gece Modu: Var
Filtre Değişimi Gösterge Tipi: Karbon, HEPA, UV
Motor Tipi: Fırçasız DC Motor
Zamanlayıcı Ayarları: 2/4/8/12 saatlerde
SensorPod?: Var
Oda Kapsamı 2 x 60 dakika: 35 m²
Fan Hızı: 4
Hava girişi: 360°
Vat miktarı: 28
Gürültü seviyesi: 33- 64 dB
Saatte 2 kez hava değişimi: 35 m2
Saatte 4 kez hava değişimi: 18 m2
Saatte 5 kez hava değişimi: 14 m2
Hava Dağitim Şekli: Pure Direct
Hava Kalitesi Sensör Tipi : SPM 2.5 / PM 10
Garanti Süresi: 2 yıl
Hava Kalitesi Gösterge Ekranı: Sayısal ve Renkli Ekran
Güç Kaynağı: 220-240V 50/60Hz
Otomatik mod: Var
Renk: Beyaz/Gümüş

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları;
Filtreleri ne sıklıkla değiştirmem gerekir?
Hava temizleme makinesinin değiştirme göstergeleri Karbon veya HEPA filtreleri veya UV-C ampulünü değiştirme zamanı geldiğinde sizi uyarır.
Karbonu filtreyi her 3-4 ayda bir, HEPA filtreyi her 12-15 ayda bir ve UV-C ampulünü (modele bağlı olarak)her 2-4 yılda bir değiştirmeyi planlayın.

Ön Filtreyi (Prefilter) ne sıklıkla yıkamam gerekir?
Ön Filtre (Prefilter) daha büyük parçacıkları yakalar ve diğer filtrelerin verimliliğini korur, bu nedenle ön filtreyi her ay kontrol ederek incelemenizi ve gerektiği gibi yıkamanızı öneririz. Başka bir iyi alışkanlık, Karbon filtreyi her değiştirdiğinizde ön filtreyi yıkamaktır.

SensorPod ? içindeki toz sensörünü ne sıklıkla temizlemem gerekir?
Hava kalitenizi en doğru şekilde ölçmek için, toz sensörünün yüzeyini 1-2 ayda bir temizlemenizi öneririz.

TruSens hava temizleyicileri duman ve kokuları ortadan kaldırır mı?
Evet. Tüm TruSens modellerinde bir karbon filtre katmanı bulunur. Bu katman özellikle duman da dahil olmak üzere kokuları ve VOC (Uçucu Organik Bileşikler-VOC-, çoğu renksiz ve kokusuz olan büyük bir sıvı ve gaz grubudur. Uçucu olduklarından dolayı, sıvılar oda sıcaklığında kolayca buharlaşır.) gazlarını filtrelemek için tasarlanmıştır.

TruSens hava temizleyicileri odadaki tozu temizliyor mu? Örneğin, çok toz çeken televizyonun etrafı gibi. Toz birikmesini önler mi/önlemeye yardımcı olur mu?
Evet. Ürünler odanızdaki tüm toz parçacıklarını temizleyemese de, HEPA filtreleri ve dahili teknoloji, temizleyicinizin bulunduğu odada, gözle görünebilir toz seviyesinin azaltılmasında önemli bir fark yaratacaktır.

74m2'lik bir dairem var. Trusens açık kapılardan etkili bir şekilde tüm evimin havasını filtreleyebilir mi yoksa bunun yerine her oda için bir tane daha küçük model hava temizleyici almak mı gerekir?
Sadece açık kapılarınız varsa (bu büyüklükte bir açık plan odanız değil), her odada, en iyi etki için ayrı hava temizleyiciler öneriyoruz; Özellikle ayrı bir SensorPod'a sahip modeller Böylece odaların kapısı kapalı olduğunda bile en iyi sonuçları alabilirsiniz.

Elektrik kablosu uzunluğu ne kadardır?
Arıtma kablosu yaklaşık 1.9m uzunluğundadır. SensorPod kablosu (Z-2000 ve Z-3000 için) yaklaşık 1.5m uzunluğundadır.

TruSens hava temizleme makineleri aynı zamanda odayı soğutuyor mu?
Hayır. TruSens hava temizleyicileri bir odayı soğutmaz. Temiz hava oda boyunca hızlı bir şekilde hareket ettiğinden, ancak havayı soğutmadıklarından, yüksek fan hızlarında böyle bir izlenim / his verebilir.

 

 

 

Diğer Özellikler
Stok KoduCW000TRU02
MarkaLeitz
Stok DurumuProje Ürünü. Fiyat ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.
5028252617147

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.