TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

32,11
34,847

ViewSonic LS610WH 4000 ANSI Lümen 1280x800 WXGA LED Kurumsal/Eğitim Projeksiyon Cihazı

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
PlatinPuan : 29.290.875
Fiyat:
36.999,00 TL

ÜRÜNE GENEL BAKIŞ

LS610WH, ViewSonic'in kurumsal ve eğitim sektörüne yönelik, lambasız yüksek parlaklıklı WXGA projeksiyon cihazıdır. Sektör lideri 3. nesil LED teknolojisini benimseyen LS610WH, 4.000 ANSI Lümen sağlarken, zehirli cıva kullanımını ortadan kaldırır, sık lamba değiştirme maliyetini, iş gücünü azaltır ve toplam sahip olma maliyetini düşürür. Lambasız ışık kaynağı, daha çevreci bir ortam için gelişmiş sürdürülebilirlik sunarken, toplantı odası, sınıf veya başka herhangi bir ortamda parlak ve canlı görüntüler için daha geniş bir renk gamı sunar. Cihaz, anında açma/kapama ile kullanım verimliliğine, Y/D keystone ve 4 köşe ayarı ile kolay görüntü ayarına ve esnek uygulamalar için 360° eğim açısı projeksiyonuna sahiptir. Ayrıca kapsamlı LAN kontrolü, çoklu cihaz yönetimini kolaylaştırır ve Crestron, AMX, Extron, PJ Link, ATEN ve ViewSonic'in vController'ı ile uyumludur.    

Daha Fazla Sürdürülebilirlik için 3. Nesil LED Teknolojisi

3. nesil LED teknolojisi ile LS610WH, kullanıcıları sık lamba değiştirme zahmetinden ve zehirli cıvaya maruz kalmaktan kurtarır. 30.000 saat boyunca sürekli olarak etkileyici parlaklık sunan projeksiyon cihazı, zamandan, insan gücünden ve bakım için paradan tasarruf sağlarken daha çevreci ve daha sürdürülebilir bir gelecek sağlar.
Lambasız, Cıvasız, ve Bakım Gerektirmez
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
 

İleri LED Teknolojisiyle Daha Fazla Tasarruf

OSRAM'ın Ostar Projection Power LED teknolojisini benimseyen LED projeksiyon cihazı, hem enerji tasarrufu sağlar hem de maliyet açısından verimlidir ve rakip lamba tabanlı projeksiyon cihazlarından daha az enerji tüketir.
Enerji Tasarrufu
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
 

İş/Eğitim Ortamları için Gelişmiş Parlaklık

 LS610WH, en son LED teknolojisi sayesinde 4.000 ANSI Lümene kadar büyük bir parlaklık atılımı gerçekleştirir. 3.000.000:1? gibi aşırı yüksek kontrast oranıyla projeksiyon cihazı, loş veya aydınlık ortamlarda parlak ve ayrıntılı görüntüler sağlar.
4000 ANSI Lümen
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
 

En İyiyi Canlı Renklerle Sunun

ViewSonic'in geniş renk gamını kapsayan özel renk teknolojisiyle tüm izleyicileri etkileyebilir ve sunumunuzu gerçeğe yakın bir renk deneyimiyle zenginleştirebilirsiniz.
 
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
 

Zahmetsiz Görüntü Ayarı

4 köşe ayarlama özelliği ile birlikte Yatay ve Dikey Keystone düzeltme, her seferinde mükemmel orantılarda bir resim almak için çarpık veya bozuk görüntüleri ortadan kaldırır.
Y/D Keystone, 4 Köşe Ayarı
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
 

Pratik Anında Açılma/Kapanma

Anında açma/kapama özelliği ile kullanımdan önceki ve sonraki bekleme sürelerini ortadan kaldırarak, soğutma süresi gerektirmeden anında başlatmalar için anında tam parlaklık sağlar.
 
prapazar.com pazaryeri PlatinMarket entegrasyonu
 

Çok Yönlü Uygulama

Projektör, yaratıcı uygulamalara yardımcı olmak için dikey olarak herhangi bir açıda serbestçe dönebilir ve tavana, duvarlara veya zemine yansıtmaya izin verir.
Diğer Özellikler
Stok KoduCP000VIE24
MarkaViewSonic
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.