TESLİMAT BİLGİLERİ

Ürününüz {{teminsuresi}} gün içerisinde teslim edilir

{{garantisuresi}} YIL GARANTİ

Üretici/distribütör garantilidir.

14 GÜNDE İADE

Ürünü 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

33,029
35,952

Viewsonic PS501X 3400 ANSI Lümen 1024 x 768 XGA 3D Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazı

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Viewsonic PS501X 3400 ANSI Lümen 1024 x 768 XGA 3D Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazı

Her Büyüklükte Sınıfa Uygun
0,61 kısa yansıtma mesafesi oranına sahip olan bu projeksiyon cihazı size çalışma alanı bırakır. Ekranın sadece birkaç santimetre yakınına yerleştirilebilen bu cihaz sayesinde kullanıcılar büyük görüntüleri her yerde yansıtabilir. Sunum yapanlar projeksiyon ışığından uzak olacağı için görüntüde gölge oluşmasının önüne geçilir.

İnteraktif modül ile uyumlu
Tercihe bağlı sunulan interaktif paket (PJ-vTouch-10S) ile, projeksiyon cihazı herhangi bir yüzeyi etkileşimli akıllı tahtaya dönüştüren bir araç haline geliyor. Çoklu dokunmatik özelliği sayesinde kullanıcılar yansıtılan görüntü üzerine aynı anda not alabiliyor, yazı yazabiliyor veya çizim yapabiliyor. Böylece içeriklerle etkileşime girip fikirlerini paylaşabiliyorlar.

Dahili Güç Kaynağı
Dahili USB güç kaynağı çıkışı (5 V / 1,5 A), HDMI cihazlarına güç sağlamak için kullanılabilir. Bu sayede bağlı cihazlar için ayrı güç adaptörlerine ihtiyaç kalmaz.

Sinyal Tespit Edildiğinde Anında Açılma
Projeksiyon cihazınızı iki basit ayarla çalışır duruma getirin:

Sinyalle Açma: VGA ve HDMI kablosu bağlandığı tespit edildiğinde projeksiyon cihazı otomatik olarak açılır.
Doğrudan Açma: Güç kablosunu takın ve başlayın. Projeksiyon cihazı otomatik olarak açılacaktır.

Her Ortamda Parlak Görüntü
Bu projeksiyon cihazı, 3.500 ANSI lümen parlaklık ve 22.000:1 kontrast oranı sayesinde iyi aydınlatılmış alanlar da dahil olmak üzere her ortamda parlak görüntü verir.

SuperColor?: Sınıfının En İyi Renk Doğruluğu
ViewSonic'e özgü SuperColor? Teknolojisi çok daha geniş bir renk yelpazesi sunarak kullanıcıların hem aydınlık hem de karanlık ortamlarda gerçekçi ve doğru renklere kavuşmasını sağlıyor.

Fantastik 3D Deneyimi
Kullanıcılar, cihazda bulunan HDMI girişi ile 3D görüntüleri doğrudan 3D Blu-ray oynatıcılardan alabilir ve dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve medya oynatıcılar gibi HDMI özelliğine sahip cihazlarda bağlanabilir.

Uzun Ömürlü
Güç Tasarrufu ayarı etkinken hiçbir sinyal girişi tespit edilmezse projeksiyon cihazı otomatik olarak Eco Moduna ve SuperEco Moduna geçer.

Eco Modu: Projeksiyon cihazı 5 dakika boyunca boşta kaldığında otomatik olarak Normal Moddan Eco Moduna geçer.
SuperEco Modu: Projeksiyon cihazına 20 dakika boyunca sinyal girişi olmazsa, yansıtılan görüntülerin parlaklığı %30 azaltılır ve bu sayede lamba ömrünün ortalama 15.000 saat uzatılması sağlanır.

Zaman Yönetimi için Hatırlatıcı
Ekrana yerleştirilen Sunum Zamanlayıcı, sunumların zamanında yapılmasına yardımcı olan harika bir zaman yönetimi aracıdır.

Uyku Zamanlayıcı
Uyku zamanlayıcı, hiçbir sinyal tespit edilmediğinde projeksiyon cihazının otomatik olarak kapanmasını sağlar. Projeksiyon cihazının kullanım ömrünü artırmak ve enerji tasarrufu yapmak için kolay bir yoldur.

Düşük Enerji Tüketimi
Hiçbir sinyal tespit edilmediği takdirde projeksiyon cihazı enerjiyi tasarrufu yapmak ve lamba ömrünü korumak için otomatik olarak kapanır.

Diğer Özellikler
Stok KoduCP000VIE41
MarkaViewSonic
Stok DurumuProje Ürünü. Fiyat ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.
0766907958119

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.